Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziwna brązowa krew +skąpy okres ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-14, 21:58   #2
Ada94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: dziwna brązowa krew +skąpy okres ...

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Witam, zaczne od tego, że już kilka lat biorę tabletki anty i wszystko było ok. Zaczęłam brać paraprotex - na grzybicę jelita. W poniedziałek miałam dostać okres a pojawił się brązowy śluz - pomyslałam, że na początku może tak być, chociaż nigdy nie było. Już 3ci dzień a ja mam brązową krew, takie skrzepy początkowo, teraz troszkę mniej. Ilość - na upartego zwykłe wkładki by wystarczyły a w nocy nawet nic. Tak skąpo jeszcze nie było. Wczoraj zaryzykowałam brak tamponu popołudniu i nawet się wkładka nie przybrudziła. Poszłam po test do sklepu, bo nigdy nic nie wiadomo i już wiem, że w ciąży nie jestem a nadal nie wiem co to może być. Zapiszę się do gina, ale nie wiem na kiedy się załapię. Macie jakieś pomysły co to może być?
A może grzybica miejsc intymnych, czy efekt jej leczenia? Nie miałam więc nie wiem jaka jest na to reakcja, macie jakieś pomysły żeby mnie troszkę uspokoić że to nic poważnego?
Ja mam tak od kilku lat,niby jest miesiączka ale bardzo skąpa i do tego te plamienia brązowe,mówiłam już to nie jednemu ginekologowi,ale oni tym sie w ogóle nie przejmują,kiedys gdzies wyczytałam,ze to moze byc przyczyna spadku progesteronu i trzeba temu jakos zaradzic bo moze to spowodowac poronienie,ja staram sie z mezem o dzidziusia i zarejstrowalam sie do dobrego gina w innym miescie i zobacze co On powie na to.Daj znac co powiedział Twój lekarz.Dodam,ze kiedys brałam Diane35 ale juz od paru ladnych lat nie biorę.Jakas przyczyna tego plamienia musi byc i nie mozna tego tak zostawic.Pozdrawiam.

Edytowane przez Ada94
Czas edycji: 2008-11-14 o 22:01
Ada94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując