Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-13, 16:09   #918
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja słyszałam, że ludzie potrafią opalać się też smarując ciało ropą
OMG!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
No i nieśmiało się pochwalę, że się zaczęczyłam
Cześć Madziarra!
Gratulacje!


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pracowity dzień miałam dziś- rano byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, przemaglowali mnie okrutnie a do tego byłam niewyspana (późno ze wsi wróciliśmy, jeszcze po północy cebulę smażyłam a po 4 godzinach snu rano wątróbeczkę ) i poległam na banalnym zadanku obliczeniowym, no ale to w sumie taka pierwsza poważna rozmowa w moim życiu więc pierwsze koty za płoty.


Co ciekawego robicie w tym roku z cukinii? Ja spróbowałam makaron z cukinią w sosie śmietankowo-szafranowym z kwestii smaku. Oczywiście udziwniłam go po swojemu z braku tych samych składników, przypuszczam że taki nawet był lepszy, tylko następnym razem dodam podsmażoną cebulkę i słodką śmietanę zamienię na kwaśną
O, czyli szukasz czegoś innego? Trzymam w takim razie kciuki
Ja na razie odkładam szukanie pracy, i tak mam teraz na głowie w firmie nie dość, że normalne obowiązki, to jeszcze po części nadzorowanie wykończenia nowego biura, a najbliższe 2 tygodnie jeszcze będę sama, bo koleżanka ma urlop, więc nawet nie mam siły na przeglądanie ogłoszeń

U mnie w tym roku cukinia głównie występuje w roli zapieczonych w piekarniku "łódeczek" wypełnionych ryżem z mięsem I tak mi też najbardziej smakuje. Jakoś na leczo smaka nie mam a raz mama zrobiła też pasztet z cukinii i choć wyszedł nawet smaczny, to jednak nie urzekł mnie na tyle, by znów chcieć go zjeść

ice ja wczoraj wieczorem się znów posmarowałam brązującym Dove i dziś rano już widziałam lekki kolor. Ale podjerzewam, że bardziej bym widziała różnicę stosując go np. zimą a nie w środku lata Nie mniej jednak duży plus za to, że ten balsam delikatnie brązuje i nie ma takiego samoopalaczowego smrodku.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując