Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 21:32   #506
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja swojego czasu używałam Differin. Było to za czasów kiedy chodziłam do dermatologa, który co miesiąc przepisywał mi inny, popularny lek i co miesiąc droższy. Miarka się przebrała kiedy 3 razy pod rząd (chodziłam co miesiąc) kobieta się mnie spytała: Czemu pani znowu ma tyle pryszczy?!
Ku*wa to ja jestem lekarzem czy ona? Poza tym u niej w gabinecie żaden pacjent nie siedział dłużej niż dwie minuty. Zerkała na twarz i przepisywała nowy lek. Mi Differin używany równy miesiąc w ogóle nie pomógł.
Swoją drogą zastanawiam się czy to właśnie ona nie spieprzyła mi cery. Idąc do niej nie było tak źle, ale po roku "leczenia" u niej wyszłam z okropną cerą. Pamiętam, że pierwszy przepisany przez nią lek to był robiony na zamówienie w aptece i to szczypało, bo to chyba na bazie spirytusu albo czegoś takiego było. Pomogło, ale na krótką metę.
Differin ani żadne retinoidy czy kwasy nie pomoga Ci w miesiąc, na to trzeba kilka miesięcy conajmniej. Jeśli to były twoje poczatki z tego typu produktami to wrecz spodziewałabym sie pogorszenia stanu cery przez pierwsze kilka tyg.
Mnie bardzo pomógł razem z Acne dermem ale używałam tego przez rok z przerwa na lato, AD nawet dłużej
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując