Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 17:46   #275
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

cześć dziewczyny, ja również proszę o analizę składu, bo totalnie się na tym nie znam.
chodzi mi o Farmona, Natural Herbal Care, Krem normalizująco - matujący na dzień i na noc. Chcę używać go na dzień, bo w nocy stosuję Aknymycin Plus a na dzień dermatolog zaleciła mi lekki krem matujący, nie stać mnie jednak na te drogie, bo aknymycin kosztował ponad 50 zł.. - czy ten skład jest okej, czy wyszperać lepiej na La Roche czy inne SVR?

Oto skład:
Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Stearate, Isohexadecane, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate Citrate, Polypropylene, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Camelia Sinesis (Green Tea) Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Zinc PCA, Inulin, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując