Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-18, 19:12   #1205
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam przepisy na toniki DIY i już mi się odechciewa... jestem trochę zniechęcona moja ostatnią próbą stworzenia domowego serum, teraz mam kilka (kilkanaście?) buteleczek i pudełeczek półproduktów, których na pewno nie zużyję, a jeśli nawet, to zajmie mi to X lat.
Znowu musiałabym robić zamówienie, bo do najprostszego z tych toników brakuje mi 2 produktów.
To też mnie bardzo męczyło, potrzebujesz jedną pierdołę i koszty wysyłki przekraczają wartość zamówienia. Odkąd wyjechałam z Polski to już w ogóle jest bez sensu.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Jakiego polecasz gotowca? Od razu zaznaczam, ze spiryt w składzie mi nie straszny.
Efekty dopiero po 2 miesiącach?
Zastanawiałam się dziś, czy nie lepiej iść do dermatologa... tylko co moja biedna pani dr jeszcze może dla mnie zrobić, chyba tylko Isotek, a na doustne się nie zgodzę Z drugiej strony ona ma większy zasięg, jesli chodzi o preparaty.
To co mam aktualnie w podpisie, Glymed Skin Astringent KLIK.
Ogólnie to raczej nic więcej nie znajdziesz z gotowców i ze stężeniem ponad 2%. Gdzieś mi mignął jeszcze tonik 5% Forever Young, ale teraz już go nie mogę znaleźć. Salicyl jest niestety bardzo rzadko spotykany.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora