Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-08, 20:59   #485
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie, jak ja trafie na cos co mnie piecze po dostaniu sie do oka to wywalam to. Dlatego najczesciej kupuej takie małe opakowania, jak w s maja - 50 ml chyba, moze od takiego spórbuj?
Sam micel nidgy nie domyje oczu z tusz Przerabiałam juz to, Zawsze musi byc olejek najpierw i dopiero potem micel aby zeszło wsio.
Ja małe lubię średnio bo finansowo w przeliczeniu wychodzą gorzej zazwyczaj jak mi coś nie podpasuje to szukam innego zastosowania albo podrzucam komuś z rodziny, jeśli ktoś chce. A możesz polecić jakiś olejek z którego jesteś zadowolona?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tez nic nie dostalam, a tydzien temu babka.mi nabila bez problemu -20%

Mam obecnie ten drugi i na niego trzeba uwazac - mi uczula oczy wiec nie robie na okolice oczu, na reszte tak, ale jest taki sredni. Jak chcesz to Ci moge odlewke zrobic i wyslac
Na dodatek zmywam go micelem, wiec dla mnie to niepotrzebny i bezuzyteczny produkt...
Dziękuję za chęć pomocy , ale nie będę Cię fatygować- ufam wam że to bubel

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Hotel zarezerwowany. Od 22 października szalejemy w Pradze
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując