Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-24, 11:44   #4307
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=GbycvPwr1Wg

Zdecydowanie wolę psa-przyjaciela. Zawsze, gdy pokazuję ten filmik (uwielbiam go!) znamienne jest to, że właściciele psów śmieją się do rozpuku, a kotów obrażają na śmierć. A ja lubię ludzi z poczuciem humoru

PS. Ostatnio usłyszałam od właścicielki kota, że lubi koty, bo te są czyste i się myją, a psy to brudasy i dlatego ich nie lubi. Przestałam lubić tą panią ;-)
Ja jestem właścicielką kota, ale popłakałam się ze śmiechu Prawdę mówiąc, ten filmik pokazuje to, co w kotach lubię najbardziej - nie da się kupić ich miłości kawałkiem kiełbasy.
Ale spędzając z nimi dużo czasu, można wypracować świetną relację. Psy też są świetne, gdybym miała warunki, to z pewnością bym jakiegoś przygarnęła, ale niestety są bardziej wymagające.

A teraz mam pytanie kosmetyczne do ogółu - czy ktoś używał kosmetyków marki Melica? Są często w promocji na Triny.pl, gdzie robię sporo zakupów od pewnego czasu. Kuszą mnie przede wszystkim płyny do demakijażu, dwufazowy i mleczko. Jeśli ktoś używał, dajcie znać czy nie szczypią w oczy
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora