Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 13:57   #407
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Macalam szminki!!!! Ale tylko przez kilka sekund, bo sie spieszylam na rozmowe.
I tak... Venise to gigant!!! Piekna, przypomina mi ulubiona Berry Freeze Clinique, ale bardziej neutralna.
Testowalam kolor Orage (chyba jakos, lezal obok Venise) i tez piekny. Wlasciwie bardzo podobne, takie ceglane codzienne czerwienie, raczej neutralne temperaturowo.
Testowalam tez L'Rafinee z velvet-ek. Numer 32 albo 34. Wspaniala!!!! Taka ani rozowa, ani czerwona. Troche taki ämauve', ale mozna ja podciagnac pod wszystko. Nalozylam jej troche sobie na palec. skrobiac nietestowane boczki , i potem na usta. Usta byly takie pelne, matowe i naturalnie czerwone

Teraz mam 3 kandydatki.

Taaaaak, wygadalam sie ze Sliwka . Ja tez troche uwazam, ze ona ciemna strasznie, ale... to najwyrazniej zalezy od 'proporcji' naturalnej pigmentacji twarzy i byc moze wsytarczy malenka roznica w tonie czy temperaturze cery i oprawy oczu i szminka zupelnie inaczej sie prezentuje.
To tak jak z kolorami 'nude'- inne sa dla bialych Nordyczek, a inne dla Mulatek. Jak sobie czasem poszperam w nudnych koloprach Bobbi Brown, to czasem mam reke usmarowana brunatnymi maziami .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując