Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie po HENNIE ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 16:55   #20
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Farbowanie po HENNIE ?

Cytat:
Napisane przez ekspresja Pokaż wiadomość
Po hennie można farbować chemicznymi farbami ale jest kilka zasad:
- jeśli henna była w 100% roślinna bez dodatków chemicznych, nie powinno być żadnych problemów z farbowaniem
- jeśli henna miała dodatki chemiczne (często są to tzw. sole żelaza) - niektóre ELD i Venity tak mają, reakcja na farbę chemiczną może być różna np.włosy mogą nabrać brudno szaro-zielonego odcienia
Nie należy jednak panikować
Zawsze warto spróbować na pasemku włosów i dopiero po testach zafarbować całą głowę.
Jeśli chcecie zdjąć czerwień itp. odcienie a potem uzyskać kolor jaśniejszy, konieczna będzie dekoloryzacja a potem dopiero nałożenie farby z kolorem docelowym. Po dekoloryzacji nie nakładajcie odcieni popielatych bo też może wyjść z zielenią. Należy wybrać kolor w odcieniu naturalnym lub złocistym.
Bardzo dobrze różnorodność żółci i pomarańczów po dekoloryzacji kryje Colorsync Matrixa (bez amoniaku, nie niszczy włosów tak jak mocniejsze farby).
a khadi z amlą jest w 100% naturalna? dodałam tylko cytryny. Nic nie wyszlo na moich włosach, odrost widoczny, chce sięgnąc po chemie za 3 dni , da rade? DZIS farbowałam, susza na głowie jak nie wiem
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując