Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-04, 08:44   #4235
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej

Rozśmieszyłaś mnie z tym mieszkaniem na odludziu
Owszem mieszkam w małym mieście w którym naprawdę zdobycie dobrego kremu z filtrem graniczy z cudem

I chodzi mi tu o kremy z filtrem min 50 które są stabilne i naprawdę chronią a nie o kremy z kiosku-tak jak pisałaś
W sieciówkach kremy z filtrami mają najwyżej SPF 20-gdzie jest to żadna ochrona i do tego filtr jest niestabilny-więc po co tego używać skoro wcale nie chroni...

Natomiast filtry apteczne np:La Roche Posay,Active C,Avene u mnie są nie do zdobycia niestety

Już jakiś czas temu przeleciałam wszystkie apteki i dostałam jedną małą próbeczkę tylkoTłumaczenie Pań w aptekach:teraz nie ma lata więc kremów z filtrami też nie mai,że po co mi teraz krem z filtrem skoro zaraz jest zima?

Po prostu zacofanie Pań w aptece nie ma granic
możesz kupic w aptekach internetowych lub na allegro

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

zamawiam właśnie serum z wit c
ostatnio skończyłam Redermic R i przeszłam na vichy advanced filler (ależ to jest mocne) nie wiem czy zamówić tonik z kwasem PHA? fajny jest mega? mam teraz Bioderma sebium serum, peeling migdałowy i kwas mlekowy do peeelingu ....
myślę jeszcze o hydrolacie z rózy damaceńskiej - czy on coś robi mega?
oraz o serum pod oczy http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-eye.html pomoglo komuś na cienie pod oczami?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując