Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-11, 14:35   #2373
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Możliwe, że masz jakąś bakterię we krwi, która takie ropne wypryski powoduje. Uważam, że powinnam pójść na wymaz. Znajdą bakterię i odpowiednio do niej lekarz dobierze Ci antybiotyk. Rada - takich gul ropnych najlepiej w ogóle nie ruszać, bo są one umiejscowione głęboko pod skórą, więc przebarwienia po nich jest bardzo ciężko usunąć... Jak pojawi się taka to najlepiej przypalać spirytusem lub wodą utlenioną, smarować maścią cynkową albo tormentiolem. Po kilku dniach powinno zejść.

Acne Derm Ci raczej w tym nie pomoże. Niby leczy trądzik, a tak naprawdę tego nie robi. Według mnie działa tylko na przebarwienia.

dziękuję Ci ślicznie za tak wyczerpującą odpowiedź
domyślam się że bez lekarza się nie obejdzie, własnie planowałam wybrać się do dermatologa.
ja tego absolutnie nie wyciskam ani nic takiego, tylko właśnie traktowałam acne dermem. tormentiol już tez probowałam ale ten to już zupełnie nic nie pomagał
może masz rację z tą bakterią, właśnie w innym wątku wyczytałam, że ktoś miał pryszcze które przeszły po wyleczeniu zepsutego zęba... nigdy by mi to do głowy nie przyszło!
drei jest offline Zgłoś do moderatora