Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-25, 16:12   #670
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy

Ja mam to urządzenie - KLIK !, czyli Easy Touch ETA 1100 Lilly Ionic i jest wręcz cudowne.

Generalnie jest to urządzenie wielofunkcyjne wobec czego bylam wobec niego sceptyczna na początku, ale wątpliwości zniknęly przy pierwszym użyciu. używam jako suszarko- szczotkę, rzadziej jako prostownicę i lokówkę (od wielkiego dzwonu). Generalnie suszarka ma 700 wat i moje wlosy do pasa suszy w ciągu 6 do 7 minut, więc super. Ma 3 szczotki susząco - ukladające, które sprawdzają się świetnie (ta najszersza świetnie nadaje się do prostowania, nie potrzeba prostow nicy po użyciu) , końcówkę do podkręcania grzywki, końcówka lokówkowa też się świetnie sprawdza, prostownicy używam rzadko, ale też jest ekstra (nic się nei zacina, nie psuje, nie plącze wlosów). Ma regulację temperatury, zimny nawiew i jonizację.
Mam ją dwa lata, używam co 2- 3 dni i nic się jeszcze nie popsulo, nie przegrzalo, wytrzymala jest jak malo co (spadla mi kilak razy, nadepnelam kilka razy i dziala i ok).

Dlatego absolutnie polecam, dlatego że kosztuje grosze - 36 zl, ale jakością nie ustępuje Philipsom i Rowentom. Obkupilam w nią siebie, Mamę, ze dwie ciotki, kilka koleżanek i każda jest zachwycona.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując