Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 15:14   #681
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy

Bardzo długo sie zastanawiałam i kupiłam w końcu suszarkę ermila copmact z tourmaliną. Z tego co patrzałam w necie jest dosyć popularna, w sklepach też mi ją polecali. Zapłaciłam 230zł. Oglądałam jeszcze jakąś z Mosera (nie pamiętam modelu), ale odpadła przez nakładkę, bo była zaokrąglona, a ja wolałam prostą żeby lepiej trzymała się szczotki przy układaniu. A ta Mosera była tańsza, ale to nic, bo jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu Nawiew ma konkretny, nieporównywalny dla mnie z tymi zwykłymi suszarkami, czuć moc. I rzeczywiście po układaniu nie miałam sianka na głowie, tylko dość gładkie włosy. Nie ma włączanego na stałe przycisku zimnego powietrza, ale okazuje się to niepotrzebne, bo jak się max zmniejszy temp to bardzo szybko się schładza.
Przykładowy link: http://www.hairstore.pl/Ermila_Compa...losow-125.html

Co mnie jeszcze zdiwiło - te 4 stopnie temperatury, na suszarce jak byk widać 2 stopnie temp i 2 st nawiewu, ale rozumiem, że to się liczy tak: po 2 st temp na każdym stopniu nawiewu, wychodzi więc 4.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując