Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-19, 10:11   #1895
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
hej dziewczyny..
piszę, bo chciałam was ostrzec przed odcieniem 300! farbowałam pod koniec września, wyszło czarno i minimalnie się spłukało - był delikatny brązowy połysk, ale nadal czerń! jakoś tydzień temu na tym czarnym kolorze prawie wcale nie spłukanym, zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i teraz mam taki średni, mocno rudy brąz jak ja się cieszę, że już tego okropnego koloru nie mam! szkoda tylko, że musiałam sięgnąć po rozjaśniacz.. niby mała ilość i woda 3%, ale jednak niszczy

od września do grudnia - kawał czasu się trzymał i nic nie wypłukał, a to szampon do 24 myć przecież. dodam, że myję włosy co drugi dzień i do tego szorowałam szamponem przeciwłupieżowym, ale to nie pomogło
wcześniej zawsze używałam farby 3.0 i zawsze się spłukiwała do ładnego brązu.. mimo, że była farbą trwałą nie szamponem.

morelle_ - czy ja nie kojarzę Cię z wątku o przedłużanych?
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
dobrze, że napisałaś

ja kupiłam na szczęście 400 chociaż 300 ciągle mnie kusi... Castingi z poziomu 5 trzymały mi się na włosach jakieś 2-3 tygodnie, więc myślę że ten 300 też by mi się wymył...
olivien hej Pisałam Ci wtedy na wątku (przed farbowaniem), że mi się nic nie spłukała ta 300. Bardzo się trzymała długo i niestety w efekcie kolor pozostał od ramion w dół. Dlatego też 412 wyszło ciemniej niż powinno.

Z przedłużania zrezygnowałam Już mam swoje włosy za łopatki i jednak trochę mi ich szkoda.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Fixi_Pixi kilka stron wcześniej są zdjęcia tego koloru - możesz sobie zobaczyć
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując