Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-05, 12:43   #1676
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez wioletap Pokaż wiadomość
witam jestem początkującą włosomaniaczką. otóż do niedawna katowałam włosy rozjaśniaczami, byle jakimi farbami... generalnie miałam masakrę na głowie. teraz podcięłam końcówki i pozwalam im rosnąć, choć wyglądam nieco jak przychlast jeśli nie zwiążę włosów i teraz tak... oto moje żelazne postanowienia:
-2 razy w tygodniu maseczka z nafty, olejku rycynowego i balsamu mrs. potter's do włosów farbowanych [cudo! włosy przestały mi wypadać!]
-szampon -> na zmianę mixa baby micelarny z seboradinem [jeszcze wykańczam wersję do włosów jasnych]
-odżywka -> do spłukiwania mrs. potter's do włosów farbowanych, bez spłukiwania ziaja intensywna regeneracja
-na końcówki jedwab w płynie z GP
-wcierka farmona jantar
do tego wszystkiego jeszcze mi dojdą inne specyfiki, bo zrobiłam spore zamówienie w eko drogerii ale na ten czas ratuję się czym mam. najgorzej, bo będę musiała za jakiś czas pofarbować włosy [mam teraz włosy pseudo-jasno-rude, a chcę je przyciemnić, żeby odrost nie wyprowadzał mnie z równowagi...].
także tego. dziękuję za uwagę
Tylko ostrożnie z tym olejkiem rycynowym bo może przesuszyć, najlepiej olejuj z choć godzinę przed myciem: olejem rzepakowym, słonecznikowym, oliwką dla dzieci, baby dream for mama, olejem sojowym, olejem z pestek winogron itp.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora