Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-27, 12:53   #1081
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Pachnie dość fajnie czuć bardziej malinę, która przypomina malinową bambe aczkolwiek ja nie lubię mydeł w kostce i go niestety gdzieś oddam bądź dam do szafy

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Kupiłam grzebyk do rzęs
O! A ja jestem zwolenniczką mydeł w kostce. Moim zdaniem lepiej myją i dłużej pachną.


Cytat:
Napisane przez lamboo Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni testuję wodę termalną Vichy. Mam wrażliwą skórę i zalecił mi dermatolog. Zauważyłam, że zmniejsza zaczerwienienie na twarzy.
Ja bardzo lubię Uriage i ten słonawo-metaliczny posmak.
Cytat:
Napisane przez Patix20 Pokaż wiadomość
Jeszcze czekam aż mi się skończy poprzednie mydło i dam znać, co sądzę o limitce z Lindy
Wczoraj zrobiłam fotki tych nowości.
Śliczności.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Wrzucam swoje nowości. Kupiłam kilka kosmetyków marki Equilibra. Na drugim zdjęciu gratisy, które dostałam Kulę do kąpieli i mydełko Organique wygrałam wczoraj w loterii. No i perfumy Trussardi Delicate Rose. Potrzebowałam czegoś lekkiego.
Śliczności. Jakoś ze dwa miesiące temu, stojąc przed trudnym wyborem: który kosmetyk kupić?, zdecydowałam się na Dzikiego Kaktusa z Vatiki. Szampon aloesowy z Equailibry będzie następny!

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Tak się cackałam i cackałam, bo moja lista chciejstw jest tak długa jak nogi Rubik Ani, aż w końcu zdecydowałam się na:

E-fiore, olejek z opuncji figowej, 10 ml- drogie cholerstwo, ale naturalne i ponoć bardzo skuteczne. Już kiedyś jedna z Was tutaj polecała to cudo, a miszka i jej pęd ku zdrowym kosmetykom dopełnił reszty. Nosiłam się z zakupem od niemalże półrocza, spojrzałam na swoje topniejące zbiory... no i kliknęłam.

E-fiore, mydło Aleppo 10%- wzięłam to mniejsze stężenie, powiedzmy, że jestem trochę zachowawcza. Może wyda Wam się to dziwne, ale podoba mi się zapach, dla większości nie do zniesienia, a ja wprost się roz-pły-wam.

Kallos, maska Keratin?, mała pojemność- aaa tak mnie skusił ten błękit opakowania. Ponoć w modzie!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora