Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-11, 13:22   #489
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
na mnie jakos ten pha w ogole nie dziala uzywam codziennie od jakiegos tygodnia i ani luszczenia, ani wysuszenia pryszczykow ... nic to juz po hydrolacie lepsza buzia. Ten pha nawet przytrzymuje na buzi dluzej w miejscach pryszczy i nic! ale mna sie nie sugeruj bo ja mam skorą której nic nie rusza! pozdr
tonik PHA 6% nie stosuje siejako tonik codzienny lecz jako kuracje 2-3 razy w tygodniu, co oznacza że efekty nei sa "natychmiastowe". Dodatkowo nie "łuszczy" on w widoczny sposób lecz bardzo delikatnie, niezauważalnie.
Ja uzywam od ponad miesiąca co 2-3 dni, skóra jest nawilżona, przebarwienia szybciej znikają, ogólnie widać poprawę cery. Jestem bardzo zadowolona z toniku PHA.
Do trądziku trzeba cierpliwości nic nie zadziałą cudownie to tak jak z preparatami na cellulit
mi najbardziej pomogły kwasy na zaskrniki, dlatego juz nie mogę doczekać sie jesieni
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora