Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zniszczone paznokcie po tipsach zelowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-12, 10:43   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zniszczone paznokcie po tipsach zelowych

Przeszukałam internet ale nie znalazłam wiele, póki co mam taką panią: http://tipsy-akryl-torun.blog.onet.pl/ ale ma trochę skłonność do przepiłowywania płytki gdzie nie gdzie..

Hehe no sporej to nie mam ale pomóc coś mogę..
W chwili obecnej najważniejsze będzie odżywianie, zaopatrz się w jakąś dobrą odżywkę do paznokci, mi pomaga Nail Tek II, ale myślę że w KWC znajdziesz jakieś polecane specyfiki. Zaopatrz się także w oliwkę do skórek i paznokci i wcieraj ją w wał okołopaznokciowy i w całą płytkę. Pamiętaj też że na wygląd paznokci wpływa również odpowiednia dieta. Najbardziej pozytywnie działają witaminy z grupy B (głównie B5) więc jaja drożdże ryby.. Możesz się też wspomóc suplementami diety np. Belissa (zauważyłam po niej poprawę stanu paznokci i skóry ale niestety któryś składnik podnosił mi ciśnienie i strasznie bolała mnie głowa więc odstawiłam). Myślę że to taka optymalna ilość preparatów. Oczywiście pamiętaj o suplementach jak już będziesz mieć nałożony żel, żeby pod nim paznokie nadal nabierały siły i nadal wcieraj oliwkę w skórki a także w spód przedłużonych paznokci aby nawilżały się również Twoje naturalne.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-08-12 o 10:53
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując