Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja bikini
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 01:18   #56
Natalia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Exclamation Depilacja bikini.

Hej. Mam pytanie... Mam 16 lat, niedługo zacznę współżycie z moim chłopakiem (tak jestem gotowa, ufam mu, jesteśmy ze sobą długo) i mam pytanie. Do tej pory jakoś ograniczałam się do depilowania maszynką okolic bikini, bo większych potrzeb nie miałam. Pomijając już te podrażnienia, bąble, krostki... Teraz przed tym pierwszym razem zainteresowałam się depilacją woskiem / pastą cukrową. Nie chce robić tego sama, wątpię w siebie. Czytałam o tej depilacji brazylijskiej i najbardziej ona mi się spodobała, całkowita i na dłuższy czas. Wole pocierpieć chwilę (wiem, pojęcie względne ) i mieć spokój niż bawić się z maszynką do golenia przy mojej wrażliwej skórze. Polecacie na pierwszy raz depilowania się u kosmetyczki tą brazylijską? I czy mając te 16 lat głupio nie będzie pojawić się u kosmetyczki i poprosić o nią? Jestem przewrażliwiona w tych tematach, bo moi rodzice są dość staroświeccy, a dokładniej mama i chyba z domu by mnie wyrzuciła jakbym jej wspomniała o całkowitej depilacji. Dziękuje z góry za odpowiedź.

Ah i jeszcze... Jeśli znacie jakieś dobre plastry do bikini to może jednak z nich skorzystam, a nie będę się do kosmetyczki wybierać. Najwyżej już jak tam niedokładnie będzie to pobawię się resztkami już tą maszynką lub pęsetą i efekt taki sam.

Pozdrawiam

Edytowane przez Natalia1993
Czas edycji: 2010-01-02 o 01:48
Natalia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując