Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-30, 19:33   #2735
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Violl, oddałabym wszystkie kwiaty świata, gdyby tylko mógł teraz siedzieć bezpiecznie obok mnie ...

A twój co przeskrobał?
Masz rację... ale jakby patrzeć wyłącznie na charakter, a nie na położenie geograficzne obiektu to... a Twój

A przeskrobał to, że powiedział, że chce jechać kupić sobie jakiś nowy sweterek, ale pojedzie sam, a jak zaproponowałam że chętnie pojadę z nim (dodam, że jak już jadę z nim to po swoich sklepach nie łażę, jestem litościwa) a on że "o nie!" i albo pojedzie sam albo Z SIOSTRĄ. No miarka się przebrała, ze mną nie ale z siostrą to owszem! "bo ma z siostrą układ że ona wtedy po swoich sklepach nie chodzi..." - a ja chodzę?! Bardzo lubię jego siostrę i ona ma do niego zdrowe podejście, a on zapatrzony w jej zdanie jak w święty obrazek. Już mu nieraz nautykałam, że nie jest maminsynkiem tylko siostrysynkiem albo kiedyś wahał się czy kupić spodnie beżowe czy khaki - mówię beżowe, a on - "zapytam siostry" i jak siostra powiedziała że beżowe to kupił zabić to mało... Dodatkowo potrzepało mną bo nigdzie ostatnio nie wychodzimy, nawet na durne zakupy mnie nie chce zabrać Postawiłam mu ultimatum, że jak mnie nigdzie nie zabierze w najbliższym czasie to będzie wojna. Mam obiecany wypad na naukę jazdy na nartach na 13.02.


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Violl, Twoj TZ pewnie nie chcial umyc frytkownicy?
Sama sobie umyłam kilka dni temu bo miałam taki smak na frytki że czekanie na TŻ w grę nie wchodziło


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A takie
Chociaz teraz poczytalam recenzje i zapal troche opadl. Ludzie pisza, ze teraz robia je w Chinach i to juz nie jest ta jakosc. Wczesniej robili hand made w Szkocji i mogly przetrwac dziesieciolecia.. Hmmmm, hmmmm.....
Ja generalnie do kaloszy nie jestem przekonana podobają mi się tylko u dzieci. U dorosłych to bez obrazy ale mi się z takimi gumiakami na wyjścia w pole kojarzą może mało światowa i mało modna jestem nie wykluczam.



TŻ mnie katuje Bondem - leci na tvp1 pomocy!!!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora