Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-27, 11:03   #3939
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dzięki dziewczyny tak się cieszę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
a jaka masz baze Lancoma?
cils booster https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cara-base.html tylko moja to nowsza wersja w biały opakowaniu



Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hej



naprawde świetnie leży na mnie i specialnie wiełam M-kę zeby wcisnąć pod nią jakąś bluzę czy sweter



powiem ci szczerze ze jakby była czarna to bym wzięła ale był ten kolorek i szary wiec nawet sie nie zastanawiałam i TŻ-towi sie bardzo podobała



wow snow !!! ależ zakupy super swetry i taka cena jutro ide do sh jakiegoś może coś wychaczę



fajnie ci u mnie chyba takiego nie ma a jak jest... to ceny jak w normalnym sklepie



ale fajnie ze robią ta wycene ja wam powiem ze mam dentystkę która jest supe delikatna fajna miła i dobrze robi zęby,i przyjmuje na NFZ i prywatnie wiec zawsze mogę wybrać, za leczenie nie płace ale zastrzyk i plombę tak. Dzięki kurtkę kocham ale mam nadzieje ze brak kaptura nie bedzie mi przeszkadzał

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



pricesko kochana ja wtedy sie zraziłam do jantara ale mam całą butelkę i spróbuje ponownie może wtedy to jego wina nie była! zobaczymy



to wiem i dlatego spróbuje go ponownie a co
dzięki kotuś
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora