Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 18:43   #4213
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
pin up girl1991 może i nie są tragiczne ale ja zapłaciłam za ten "CIEMNY BLOND" 500 zł.
Ileeeee?
A czy za taka cene nie masz przypadkiem prawa do "poprawek"? Nie no, serio... Wiem jak to jest, kiedy ma sie rudawe wlosy a jest sie zimnym typem urody i cieple kolory nie pasuja absolutnie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra, każdy ma na to inny pogląd -taka z tego puenta

Nałożyłam sobie olej na odżywkę na ogon kitki i tak sobie siedzę i czekam na meczyk objadając się czereśniami gigantami Szkoda tylko, że sama oglądam, bo TŻ w pracy

Wiecie co? Na blogu wykonuję 15 hair project i zaczęłam szukać fryzur z dzieciństwa, wybrałam chyba z 10 zdjęć i... ja przecież nigdy nie miałam prostych włosów Fale jak nic, choć z wiekiem skręt coraz słabszy.
Kurcze, to czekam na notke. Bo ja dzis przez Twojego loka zaczelam przegladac topiki dla kreconowlosych i... no tak, czesto miewam "pokrzywione" wlosy Do tego po wczorajszym deszczu lekko sie pofalowaly, ale jak wyschly to znowu byly proste. Chyba poeksperymentuje z CG, zapalilo sie u mnie jakies swiatelko nadziei ze MOZE wyjdzie mi falowanie A to wszystko dzieki jednemu lokowi Kat - badz tak dobra i... poglaszcz go ode mnie
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora