Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziennik pielęgnacji skóry twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-25, 09:36   #33
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Dziennik pielęgnacji skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Francuska Fantazja Pokaż wiadomość
Rano przydało by się jakieś oczyszczanie twarzy oprócz hydrolatu, krem pod oczy(dobrze zacząć w tym czasie już prewencję zmarszczek), może jakiś lekki krem zamiast tego z Apisu? Co stosujesz na wypryski i zaskórniki?
Dziekuje za odpowiedz

Co do tego rannego oczyszczania - powiem Ci, ze tez obawialam sie stosowac samego hydrolatu.
Zaczelam od mydelka Aleppo rano i wieczorem, ale bardzo mnie wysypywalo (moze za bardzo wysuszalam twarz?). Jak z niego zrezygnowalam i postawilam na sam hydrolat to po wypryskach ani sladu - baaardzo rzadko cos nowego wyskakuje.

Krem pod oczy kiedys stosowalam, ale nie widzialam wiekszych rezultatow. Mozesz cos polecic? Slyszalam, ze te z Flosleku sa dobre.

Apis jest baaardzo lekki jak dla mnie.

A na wypryski i zaskorniki? Wlasciwie teraz nic, bo nie wiem co jeszcze moglabym wyprobowac.
Obecnie jestem w ciazy, wiec odpadaja wszelkie kwasy (kiedys stosowalam na noc m.in. Epiduo, Effaclar Duo, Differin).
Czasem stosuje domowe platki z zelatyny i mleka.
Kompletnie nie mam pojecia jak sie pozbyc zaskornikow i przebarwien (nie wiem czy tak to sie nazywa) po dawnych wypryskach.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
1/3 łyżeczki all in one i 1/3 łyżeczki mocznika
Takiej zwyklej domowej? Czy tych specjalnych z ZSK?
Na jaka ilosc hydrolatu?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując