Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 14:22   #852
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pokazuję czym świecę w Święta Miały być też cyrkonie, nawet bulion, ale ostatecznie nie zdążyłam przed Wigilią, a później nie chciało mi się już kombinować
Uwielbiam chłodne złoto
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To moja nowa Selene i srebrna cyrkonia
Jakieś prószka mam na zdjęciach :/ Trochę mi się odbiła miejscami pościel. I teraz dopiero zauważyłam jak kciuk prawy jest brzydko z boku pomalowany :/ Koniecznie muszę skombinować jakiś pędzel do zmywania przy skórkach.
Bardzo elegancko Szkoda, że się odbiło.
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Moje świąteczne:
Co to za holograficzny "meszek"? Ślicznie wyszło!
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Trelle, to będzie zaszczyt wyjść za Ciebie
NA PEWNO masz jakiś z typów figury, wstawiam tu dwa linki, gdzie są opisane poszczególne typy. To zależy od tego, czy masz duże czy małe piersi, wąskie czy szerokie biodra, drobne ramiona itp.

http://kobieta.wp.pl/gid,14115412,im...l?ticaid=1fc54

http://lula.pl/lula/1,97804,7932602,..._Susannah.html
To wcale nie takie proste. Tysiące razy usiłowałam przyporządkować moją figurę do któregoś z typów - nie da się
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie jak na buyincoins zamawiałam flat top? Przyszedł do mnie i nie wierze... Dałam za niego 10 zł a to pędzel z everyday minerals <KLIK> dałam siostrze pod choinkę Ale mięciusiii był
Serio? To niezły interez zrobiłaś!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Na szybciutko zmalowałam bo zaraz do dziadków idziemy Uwielbiam ten kolor.
Piękny Widzę,że już migdałki pełną parą.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Teraz w grudniu nie mam zdjęcia, bo nie czuję się na siłach by skakać i robić sobie fotki, niestety. Mam jedynie ostatnie z listopada i z czerwca, kiedy zaczęłam dbać o włosy po spaleniu ich i poparzeniu skóry głowy

1) Czerwiec (acz prostownicę i suszarkę odstawiłam już w maju).
2) Listopad (zdjęcie z lampą).
Czemu ich wcześniej nie pokazałaś? Są niesamowite!
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
No normalnie zaraz zwariuję
Biedctwo Leć szybko do lekarza i oby przeszło. Zapalenia ucha to moje najgorsze wspomnienia z dzieciństwa, brr...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora