Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-21, 11:07   #528
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

ja bym chciała poprosić o interpretację składu podkładu Rimmel Recover.
Mam wrażenie, że odkąd zaczęłam używać podkładów, na mojej skórze pojawiły się wypryski nie wiem, może to wcale nie wina podkładów, używam nie tylko rimmela, ale też często diorskin sculpt.
A może to wina pudru, a może hormonów, kto wie.
Ale chcialabym poznać opinię o tym składzie, poniewaz tego podkładu najczęściej używam.

water (aqua), cyclopentasiloxane, propylene glycol ethylhexyl, methoxycinnamate, talc, dimethicone, phenyl trimethicone, calcium aluminium borosilicate, vinyl dimethicone/methicone silsesquioxane crosspolymer, dimethicone peg-10/15 crosspolymer, lecithin, phenoxyethanol, sodium chloride, fragrance (parfum), arctostaphylos uva ursi leaf extract, peg-10 dimethicone, methylparaben, triethoxycaprylylsilane, maltodextrin, silica, tocopheryl acetate, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, peg-10, propylparaben, dipropylene glycol, magnesium gluconate, potassium gluconate, ascorbyl glucoside, zinc gluconate, bht, tocopherol, calcium gluconate, methyl alcohol, hexyl cinnamal, limonene, butylphenyl methylpropional, benzyl salicytate, linalool, geraniol, alpha-isomethyl ionone, citronellol [+/- (may contain): titanium dioxide (ci 77891), mica, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499), ultramarines (ci 77007)]
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora