Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-27, 15:26   #1132
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Serum robisz sama tuż przed nałożeniem, że tak napiszę "świeże"? Czy wcześniej już masz ukręcone?
Możesz napisać jakiej rolki używasz i jak długo Ci służy?
Serum z kwasem, peptydami itp. mieszam na ręku, albo w pojemniczku, przed samym rolowaniem, żebym nie musiała wrzucać dodatkowych konserwantów, ale mieszankę olejków mam zrobioną wcześniej, tylko dodaję witaminy C i A.

Obecnie używam DTS-a z wymiennymi głowicami bo zamiennie roluję się igłami 0,25, 0,5 i 1,0 więc więc DTS jest wygodniejszy i bardziej ekonomiczny . Krótkie igły wystarczają na baardzo długo, 0,5mm zmieniam co 15 zabiegów.
1,0 mm też powinno się zmieniać co 10-12 zabiegów, ale ja stosuję je bardzo rzadko więc wystarczą na 2-2,5 roku

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja również przymierzam się do zakupu rolki, ale jest duży wybór i jeszcze nie zdecydowałam. Zastanawiam się nad rolką genosys z naturalisa, medik8 oraz M.T roller ze sklepu Taovital. Podobno większa liczba igieł w rolce powoduje iż nie wykorzystują one maksymalnej swojej długości podczas zabiegu?
Planuję zakupić serum z argireliną z kwasem hialuronowym, które niedawno odkryłam na blogu i mieszać je z serum granat bądź z serum z wit. C z BU, które goszczą u mnie już od dawna - to po rolce a przed myślałam o serum z retinolem, również z BU. Jak myślicie?

Używałam różnych rolek zarówno zwykłych chińskich jak i droższych, ale powróciłam do DTS-a.
Igły w DTS-ach są bardzo cienkie i w moją skórę na pewno się wbijają bo krew się dosyć mocno sączy nawet w czasie zabiegu igłami 0,5 nie wspominając o 1,0 .
Przy chińskich rolkach tak nie krwawiłam więc może to jest bardziej kwestia grubości a nie ilości igieł? Chociaż w DTS-ach jest 450 igieł a nie 540 tak jak w chińskich, więc może faktycznie coś jest na rzeczy


Cytat:
Napisane przez monaliza666
Kochana super, że w końcu ktoś odpowiedział
Czy mogłabyś mi podać linka do sklepu gdzie ty zaopatrujesz się w składniki. Może też bym sobie sama zrobiła miksturkę
Większość składników kupuję w Naturalisie - tam jest najtańsza witamina C w formie olejowej, konzym, peptydy i inne cuda. Pod rolkę fajne są też komórki macierzyste, które możesz kupić w Mazidłach.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując