Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomozcie!skura na twazy zaczerwieniona i piekaca,co mam robic?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-10, 17:27   #7
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Pomozcie!skura na twazy zaczerwieniona i piekaca,co mam robic?

Cytat:
Napisane przez aneta73
Co mam zrobic,od kilku lat mam problemy ze skura na twarzy.
Reaguje odczynami alergicznymi,na kosmetyki.
Najpierw pojawiaja sie sie czerwone plamki bardzo piekace potem,zaczerwienienie przygasa,naskurek robi sie w tym mniejscu luszczacy,pozostaja plamy,zastosowalam piling do twarzy,wtedy zaczerwienienie sie nasililo.Jak pozbyc sie tego problemu?czy konieczne jest zastosowanie sterydow?
Skure na twarzy mam bardzo delikatna i sucha,mam 33 lata i zaczynam mniec zmarszki,kupilam kremy loreal z serii AGE PERFEKT czy nie jestem za mloda do uzywania tych kremow?Ktos mi doradzil ze w tym stanie skury powinnam ich uzyc przez jakis czas a potem wrocic ,do czegos delikatniejszego,czy robie dobrze uzywajac tych kremow?Jestem zdesperowana bo skure na ciele mam ladna i delikatna tylko ubolewam nad twarza.Blagam o pomoc
moze to wyda Ci sie dziwne ale polecam krem BAMBINO dla niemowląt,taki w zwyczajny w plaskim opakowaniu. mysle ze to Ci pomoze a do mycia twarzy: cos,co nie uczula ,moze z serri AA.I staraj sie uzywac jak najmniej kosmetykow.Bo one tylko pogarszaja w twoim przypadku.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując