Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-30, 08:02   #455
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje wszystkim ktorzy mi zyczyli udanego wyjazdu Wyjazd sie udal i to bardzo Odpoczęłam troszke A od jutra znowu maraton 5cio dniowy
Rynek krakowski byl, szarlotka z goraca czekolada byla no i zakupy tez byly! Do Healthy Mix z Bourjois wrocilam Teraz w Hebe jest -25% na Bourjois N to kupilam podklad, puder i korektor Powiem Wam, ze niech sie ida pasc te wszystkie wysokopolkowe podklady Ten jest najlepszy jaki dotad kiedykolwiek uzywalam. Chyba nic go nie przebilo przez te wszystkie lata Do koszyczka wrzucilam jeszcze błyszczol 3D Effet bo sie ochow i achow nasluchalam Wkurzylam sie tylko, bo puder dostalam odklejony od opakowania Dobrze, ze sie nie rozkruszyl.. Jutro musze pedzic po super glue
No i zalozylam dzis po raz pierwszy moj piekny zestaw YES Candy Zakochana jestem w tej biżu Mega sie cieszę, że ją kupiłam
Wkleje Wam pare zdjec, a co!

Przepraszam, ze tak wpadam i wypadam, ale mega sie ciesze, jak moge z Wami zamienic pare slow, a na konwersacje i siedzenie na forum juz kompletnie nie znajduje czasu To jest straszne...
Biżu przepiękna
za zakupy miałam kiedyś ten puder Bourjois i był całkiem fajny

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dla mnie ten nowy Dior jest jakiś taki ... tandetny pachnie jak perfumy z PRL których mój dziadek używał. Bond, Brutal czy jakoś tak
to już mnie nie będzie kusić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora