Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 09:25   #474
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość


Mnie też wpadł w oko ten tusz a mam z 3 miniatury, jeden pełnowymiarowy jeszcze nie ruszany, dwa napoczęte pełnowymiarówki i jedną napoczęta miniaturę

I jeszcze liner mnie kusi
Właśnie boję się iść do stacjo bo pewnie i coś jeszcze mnie skusi, nawet nie wiem czy ta kolekcja jest już w S

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja sobie właśnie przypomniałam, że tak mało tuszy nie mam 1 pełnowymiarówka i ok. 10 miniatur ale niedługo dam mamie z połowę zapasów, więc mogę sobie zaszaleć z Givenchy

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



no właśnie, za szybko wprowadzają nowości co chwila jest jakaś nowa kolekcja


No właśnie człowiek nie zdąży zużyć a już musi kupić nowe i jak tu żyć

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


a jeżeli jesteśmy już przy denku denkuję własnie BiSerum Clarinsa o to: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zajace/P770102
z zestawu za 39 zł Sephorowego i jest super nie to co Chanelik oczywiście ale fajnie nawilża, przedewszystkim błyskawicznie się wchłania bo jest bardzo wodniste więc może przy dobrej promocji kupię znów
Ja miałam pełnowymiarowe to serum i mam mieszane uczucia, tu jest moja recenzja w KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajace.html Przez pierwsze 2 tygodnie byłam zachwycona, potem się chyba moja cera już przyzwyczaiła i niestety klops
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora