Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-29, 10:24   #3749
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie opyla im sie chyba na nasz rynek za malo luksusowi wg nich jestesmy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



O nie zalamalas mnie kompletnie.. Tak to chociaz bylby jakis gratis i 3 probki a nie krem z erisa tylko teraz co tutaj kupic..
Nie ma reguły ... Ostatni bon w D. wymieniałam na płatki i suche szampony batiste, dopłaciłam 11 zł i dostałam jakieś normalne próbki zapachów

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jestem po testach 3 masek Glamglow i wszystkie mi się podobają
Niebieska ślicznie pachnie karmelem i fajnie nawilża nie jest to może jakiś mega zastrzyk nawilżenia, ale jestem zadowolona
Biała super oczyszcza pachnie trochę mentolowo i na początku piecze w poliki ale dziś mam buźkę jak pupcia niemowlaczka
Czarna fajnie ściąga skórę też pachnie delikatnie mentolowo zachciało mi się zestawu z czarną oby wytrwały do zniżki -25%, wezmę chyba 2
A używałaś wszystkich w jeden dzień? Gdzieś czytałam, że to daje spektakularne efekty
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora