Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-24, 18:32   #1011
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Amyz chyba jeszcze parkuje tira z zakupami z S.
: hahaha:
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
powiem Wam że łowy się udały połowicznie. Polazłam najpierw do S z zamiarem wydania sporej części mojej premii ludzi tam jak przed gwiazdką oczywiście żadna ksienżniczka do mnie nie podeszła, łaził tylko za mną krok w krok ochroniarz (byłam w jeansach, płaskich butach i swetrze - no nie wyglądałam jak sex bomba ). Po 5 minutach się wkurzyłam i wyszłam. Nie chcą mojej kasy to nie. w desperacji udałam się do D nie licząc na lepsze traktowanie (ten D jest beznadziejny w tej galerii). I się pozytywnie zaskoczyłam. zagnęła do mnie bardzo miła dziewczyna, pogadałyśmy sobie o serach i kremach, zakupiłam sobie odżywkę Alterny tą CC i dostałam do tego 5 ml kremu Hydra Beauty Chanela w tubce i próbkę Coco Mademoiselle więc szok do kwadratu
wąchałąm te nowe Black Opium EDT i mi się podobają lepszą są wg mnie niż EDP, przypominają mi Manifesto YSL. Jak żyć?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------


tż w domu - zdjęcia niewskazane

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



Miska my to byśmy się mogły razem stołować jak nic

chciejstwa mam: chce mi sie black opium EDT i emulsję Sensai;
o tą:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=nqjSql39q

miała któraś??? powiedzcie że to badziew w D mi pani bardzo to zachwalała i mi się spodobało no
BO edt jest ładne, c'nie?
capnełam ostatnią 30 w S
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora