Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-14, 18:45   #349
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

próbaski też zacne
To za poniedziałek Nie dostałam wtedy nic - przyszłam później tego dnia zapytać czy ta promo z prezentem Originsa jeszcze obowiązuje. Babeczka powiedziała, że jak najbardziej, to jej mówię, że rano nie dostałam - wtedy wiadomo zmiana... Już nie ma od dawna To jej mówię, że rano do zakupów za 300zł nie dostałam ani jednej malutkiej próbeczki i konsultantka odmówiła mi zrobienia próbek podkładów, których zakupem jestem zainteresowana, to ta babeczka mi powiedziała, żebym przyszła na zakupy do niej, bo bez zakupów nie może dać. To przyszłam dziś - trafiłam na taką inną co mi doradziła zestaw Origins i dostałam wtedy super próbki (ale nie od niej - przyniosła je jakaś inna babka z zaplecza), a kasowała akurat ta, której się poskarżyłam Te próbki Clarinsów są od niej - powiedziała "daję dużo próbek za poniedziałek"
Teraz muszę być bardziej asertywna i w stacjo kupować tylko to, czego nie ma online, bo jednak rzodkiewy i boxy dużo fajniejsze.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora