Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-01, 17:11   #2005
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Pielegnacja tez z HK, nawet np.balsamy z linii perfum leca juz z HK, tylko same EDT i EDP z Swiss, zresztą, jak wpiszesz w koszyku to przed akceptacja zamowienia system Ci sam tak ladnie odkresli to co bedzie szlo przez Swiss w osobnje paczce - i dla tych pielegnacyjnych i kolorówek - przesylka 0,00, a pod kreska beda perfumy +10% oplaty za transport
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
eh, to jeszcze tak trzeba przeszukiwac...a ja zawsze na strone Poland i tam szukam, nie wiedzialam,ze na inych krajach jest inna oferta?
ale czy to znaczy,ze jesli tam cos jako gift, to u nas lub na ogolnej nie bedzie w tej cenie?

czy tylko nie ma tej kategorii Dzien Matki, ale de facto te same produkty w tej samej cenie-jak to jest?
Z tego, co zauważyłam np. w przypadku Clinique dziewczyny polecają zaglądać na stronę USA, tam często jest np. więcej kolorów paletek.
A tą ofertę z UK na Dzień Matki przejrzałam pobieżnie i niektóre rzeczy są w tych samych cenach mniej więcej, co i u nas. Przynajmniej tak kojarzę niektóre ceny, w dokładnie porównywanie się nie bawiłam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora