Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-05, 17:49   #2910
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Witaj Um na forum.
Dziękuję, bardzo mi miło co piszesz. Każda dziedzina sportu wymaga wielkiego wysiłku. Zresztą, jak mówi stare powiedzenie: "bez pracy nie ma kołaczy" i to się tyczy wielu dziedzin życia.
Ja nie uprawiam wyczynowo sportu. Właściwie nigdy nie byłam w tym dobra i nie lubiłam WF-u w szkole. Pasją rowerową zaraziłam się od Brata który często wyciągał mnie na wycieczki i jakieś eskapady. Potem kolega namówił na zawody. Zaczęłam trenować bardziej intensywnie i choć brałam tylko udział dla samego udziału, to "łyknęłam żyłkę".
Teraz startuję już coraz rzadziej, głównie z braku czasu. Ale jak są zawody tu gdzieś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, to staram się brać w nich udział.

W tę sobotę natomiast zmieniam dyscyplinę i daję koncert fortepianowy - stąd moja mniejsza aktywność popołudniami i wieczorami na wizażu.

Co do preparatów zmniejszających pory, to już to podkreślałam parę razy w tym wątku - wielbię kwasy bo uporały się z moją cerą, jej niedoskonałościami. Jednak w lecie kiedy przestaję je używać bądź używam rzadziej, pory znowu się poszerzają.
I tak sobie marzę o takim produkcie którym sobie posmaruję policzki i przez cały dzień będą śliczne, z malutkimi porami niewidocznymi gołym okiem. Ideałów nie ma?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię.
Asiu, Ty jesteś niesamowita!! Czy jest cos czego nie potrafisz??

Gotujesz i pieczesz pyszności, bierzesz udział w zawodach rowerowych, a do tego wszystkiego grasz na fortepianie(jest to moje niespełnione marzenie). Jestem pod absolutnym wrażeniem i oświadczam że przy Tobie czuję sie jak leń i truteń

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zna moze ktos date waznosci tego cuda? Alla about eyes - korektor
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=47932

Jesli godzinke temu zamowilam roz a teraz dorzuce koretor to wysla w jednej paczce?
Psycho, pewnie już kliknełaś, ale ja nie polecam tego korektora, zwłaszcza na lato
Mam go i nie używam, jest ciężki i widoczny
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora