Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-07, 22:09   #768
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
No więc ja dlatego odkładam odplamianie na jesień. Może jakiś geniusz wymyśli do tego czasu cudowny środek, po którym plamy nie tylko znikną, ale nigdy nie wrócą Za co dostanie jakiegoś NoblaNa razie filtr, korektor i cudowny - ponoć - puder diamentowy z BU, który dzisiaj odbieram i będę wieczorem testować
Daj znac Beata2906 co sadzisz o tym pudrze
Osobiscie odplamialam sie ponad rok temu, w maju, ale cos2 caly czas uzywalam. Cel: byc ZAWSZE bez plam

Rowniez polecam odplamianie sie na jesien "poczatkujacym" - mniej stresu, dluzej ladna buzia...

I rowniez modle sie o jakiegos GENIUSZA ktory wymysli cos na zlikwidowanie plam raz na zawsze i na filtr w ktorym bedzie mozna sie pokapac i poplywac w morzu nie panikujac ze plamy powroca , bo na opalaniu sie to mi nie zalezy, ale na korzystaniu "normalnym" z lata to baaardzo

Badzmy w tej modlitwie razem! W grupie sila!:p liz:

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Fluidu?!? Po cosmelanie przez miesiąc nie powinno się stosować kolorowki, z tego, co wiem...Warstwa filtra byłaby stosowniejsza...

Oj tak tak: zadnego fluidu!!! warstwa filtru i to spora, tylko to przy cosmelanie; jego poczatkach!!!

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hola !
serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pracujacych oraz wypoczywajacych w domku lub na innych urlopikach
albo jak mawiaja tubylcy saludos
Hm...hola i saludos, cos mi to mowi!
Wspaniale ze dobrze sie bawisz!
Az podziwiam szczerze dobry nastroj przy obecnych upalach i nawet zazdroszcze (humoru, a nie upalow!)
pozdrowienia dla ciebie rowniez!!! Obys wypoczela za wszystkie czasy!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując