Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-26, 14:01   #2237
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszę z prośbą o radę w sprawie cieni do brwi Inglota, może któraś z Was będzie się orientować i będzie mogła mi pomóc.
Od 5-ciu lat używam jednego i tego samego z serii Freedom System, nr 560 - do tej pory był to chłodny ciemny brąz, który mogłam sobie stopniować, idealnie do mnie pasował. Niestety w ciągu ostatniego roku coś pozmieniali - po pierwsze opakowania z okrągłych na kwadratowe, po drugie albo kolorystykę albo numerację cieni. W związku z tym nie mogę już trafić na swój idealny Teraz 560 to jakiś jasny szary odcień, którego kompletnie nie widać na brwiach - kupiłam w ciemno, bo nie sądziłam, ze coś się pozmieniało Drugie podejście - wybrałam 558 - i kolejna porażka, to ciepły bardzo mocny brąz, którego nie da się stopniować, bardzo źle na mnie wygląda. Oczywiście panie sprzedawczynie nie potrafią mi pomóc...
W związku z tym mam pytanie: może któraś z Was orientuje się, który obecnie cień jest odpowiednikiem dawnego nr 560? Tamten był po prostu idealny, boję się, ze już takiego nie znajdę Dodaję zdjęcie, jak ten stary wyglądał (niestety mam go na wykończeniu).
Obadaj pudry do brwi z Golden Rose, mają masę fajnych odcieni, chłodnych także. Dla mnie - o wiele lepsze od tych inglotowskich, a do tego tańsze. Odpowiednik tego, którego szukasz, powinien się znaleźć.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując