Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Porady eksperta Yoskine
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 09:45   #26
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Porady eksperta Yoskine

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Witam ! Testuje yoskine 30+ skóra normalna mieszana krem na dzień spisuje się dobrze na noc tez ale pod oczy masakra mam tak wspuchnęte oczy szczypią okropnie musiałam odstawić krem pod oczy jak ta opuchlizna nie zejdzie chyba będę musiała odstawić wszystkie kremy
Właściwie mogłabym się pod tym podpisać.
Testuję Yoskine 30+ w wersji dla skóry normalnej i mieszanej. Krem na noc jest fantastyczny, twarz jest rano nawilżona, promienna, gładka. Krem na dzień nawilża przyzwoicie (choć szału nie ma). Oba wygładzjaą drobne zmarszczki, zwłaszcza te na czole i koło ust.
Za to krem pod oczy strasznie mnie zawiódł. Trzeciego dnia po rozpoczeciu stosowania obudziłam się z zapuchniętymi czerwonymi powiekami (zlożylam to na karb zarwanej nocy, bo do tej pory NIC mnie nie uczuliło, więc nie podejrzewałam kosmetyków) - ale niestety, to wina kremu, sytuacja się powtarza też po nocach przespanych. Oczy mnie swędzą, szczypią, powieki mam spuchnięte. Na pewno nie jest to wina demakijażu, od zawsze używam do tego celu Iwostinu i Vichy, i nie one mnie uczulają.
Krem pod oczy odstawiam bo wyglądam jak królik
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora