Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-04, 17:35   #417
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm.. chyba jeszcze nikogo nie skrzywdziłam

Najpierw nałóz na odrosty na jakies 25-30min a potem dołóz reszte mieszanki i przeciągnij po całosci i trzymaj jakies 15 minut. Powinno wyjsc równiutko. Tylko nałóz na te odrosty dużo farby, nie żałuj, żeby ładnie złapały, bo długaśne
Tak zrobilam, teraz wysuszylam,niestety ale moje podejrzenia sie sprawdzily wyszly zölte i nieröwno najgorzej na czubku,plukanka ani szampon srebny nic nie pomaga.Czuje jak mnie glowa szczypie
to teraz bede musiala jakäs farbä zniwelowac tä zölc
zaläczam zdjecia,z tylu nie wygläda tak zle ale najgorzej na czubku i z przodu.

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziś farbowałam farbą o której wam kiedyś pisałam czyli Milaton trochę Milaton kolor ultrajasny srebrny blond 11.08 i przewaga Milaton kolor ultrajasny blond 11.00 z wodą 12%

to foty z milatonu
Slicznie ci wyszly a ja mam zöltko po garnierze 111 jak ja sie teraz pokaze ludziom...
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-04 o 18:04 Powód: zdj;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora