Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-01, 13:23   #229
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
Witam, czytam i trochę włos mi się na głowie jeży...
Zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Jestem po pierwszym zabiegu laserem Harmony XL, dodam że zabieg miałam przeprowadzany w poradni dermatologicznej pod okiem dermatologa, po wcześniejszym wywiadzie. Jak czytam o poparzeniach, czerwonych plamach i wysokich cenach, i czasie trwania to aż się dziwię. Zabieg głębokiego bikini trwał góra 15 minut, w czasie zabiegu czułam lekkie ukłucia ale tylko blisko warg sromowych. Po zabiegu ŻADNYCH śladów, zaczerwienienia, no dosłownie tak jakby nie było żadnej ingerencji. Zostałam poinformowana że po I zabiegu znika ok. 30 % włosów. Przyznaje byłam sceptycznie nastawiona bo wydawało się że włoski normalnie odrastają ale ostatnio złapałam kilka i pociągnęłam, same wyszły bez problemu Teraz czekam na drugi zabieg, który będzie w odstępie 6 tyg. od pierwszego. To a'propos tego co czytałam, widać przy każdym laserze jest inaczej, bo niektóre z Was będą czekac dłużej niż zalecił dermatolog. Mi moja pani Dr powiedziała, ze lepiej parę dni wcześniej niż później. A no i cena! Za całe bikini zapłaciłam 180 zł...więc chyba niewiele w porównaniu z cenami podawanymi przez Was, chociaż nie przejrzałam całej pierwszej części wątku więc do końca się nie orientuje

w moim gabinecie równiez przyjmował mnie lekarz dermatolog,a cena nie była kosmiczna,bo za trzy partie ciała -łydki,bikini i pachy aplaciłam 200 zł
a co do IPL-to u nas kosztuje 99 zł,więc i tak cię naciągnęli

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Cytat:
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....[COLOR="Silver"]

sylvia ja wiem ,ze kiedy sie robi zabiegi depilacja mechaniczna jest zakazana chodzi mi o to ,ze zostaly mi tylko juz dwa zabiegi i widze ,ze szanse sa marne abym sie pozbyla tych wlosow zamiast sie ich pozbyc tylko sie rozjasnily jestem wkurzona doelikatnie mowiac dlatego sie zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Dziewczyny poniewaz w moim gabinecie panmie sa zupelnie niekompetentne mam do was ogromna prozbe ,czy ktoras moglkaby sie dla mnie zaputac co zrobic w takim przypadku????czym potem depilowac zeby na nowo sobie nie zrobic buszu


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------



siarka wlasnie nie wiem nie mam sie kogo zapytac te babki z mojego gabinetu okazaly sie upelnie niekompetentne
z własnego doswiadczenia wiem,że włosy wyrywane odrastają cieńsze,a te golone się wzmacniają .jesli chcesz wzmocnić włosy to gól maszynką
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując