Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-20, 07:37   #4274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Witajcie Moje Drogie
przybywam dziś aby oficjalnie zwrócić honor dla mleczka Avalon Organics
mimo nieprzyjemnych skutków ubocznych postanowiłam dac mu szanse. Okazało się, polubiliśmy sie bardzo
- było pieczenie, buraczenie, ściąganie. Pozostało po tym tylko mgliste wspomnienie. Przyzwyczailiśmy się do siebie.

zmienimała moją całą pielęgnację, ale pozostał on! podkład maybelline dream satin liquid. bardzo możliwe, że jest on szkodnikiem wśród swoich towarzyszy ( mleczek, serum, płynów milcelarnych - które teraz stosuje). Nie ma mośliwość, żebym odeszła całkowicie od nakładania podkładów. Nie wyobrażam sobie tego ;/
jakie stosujecie podkłady? jaknie najmniejsze zło mogę wybrać z aptecznej bądź drogryjnej półki? własnie kończy mi się mój ulubiony, więc czas na ewentualne zmiany...

pelengu poszukiwań ciąg dalszy...
Wspaniała wiadomość co do Avalon

A podkładu staraj się używać jak najrzadziej i jak najmniej, z czasem cera Ci się poprawi, to może nie będzie w ogóle konieczny.

A ja przychodzę pokusić tonikiem "Imbir i trawa cytrynowa" Orientany. No, po prostu boski jest! Pięknie oczyszcza skórę z grudek, zrobiła się gładziutka w fakturze, łagodzi zaczerwienienia, przyspiesza gojenie wyprysków, cudownie odświeża, kupujcie na lato, jest boski!!! Używam codziennie, dawno nie miałam czegoś tak dobrego i nie spodziewałam się cudów po toniku, ale ten naprawdę ma super działanie i ten zapach, aż chce się używać, naprawdę warto i nie lepi się gliceryną

Bardzo podoba mi się też serum Alterry, tzn. nazywa się liftingującym koncentratem z winogronami, pięknie napina skórę. Przywiozła mi go kiedyś Chimay z Niemiec, bo na razie jest u nas w Rossie niedostępny. Bardzo fajnie mi się spisuje, jako codzienny nawilżacz Chyba najbardziej polubiłam ze wszystkich serum tej marki.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-06-20 o 07:53
Korah jest offline Zgłoś do moderatora