Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-19, 17:23   #4510
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
MademoiselleEve jest super, też ją czytam i podoba mi się, że dokładnie opisuje historię swojej cery z kosmetykami różnymi. Np. coś zachwala, ale kilka postów później potrafi szczerze przyznać, że to jednak nie było to, albo, że musiała stosować rzadziej.
Mnie się podoba, że nie daje łatwych odpowiedzi i nie zachwala jakiegoś produktu jako rozwiązanie na bolączki dla wszystkich tłustych/trądzikowych cer, co niestety praktykuje wiele blogerek. Potem czytający kupują, zaczynają używać, dzieje się coś nie tak, albo nie dzieje się nic z tego, co powinno, ale smarują dalej, bo przecież blogerka i komentujący zachwalali, więc jak to u mnie może się nie sprawdzać, jak poużywam jeszcze z miesiąc, to pewnie zniknie trądzik, zmarszczki itd. Sama się lata temu przejechałam w ten sposób na Zoraku, bo króliki doświadczalne Laboratorium Urody pozbywały się za jednym zamachem pryszczy i zmarszczek, a słowem nikt się wtedy nie zająknął o tym, że ciągłe łuszczenie wcale nie musi minąć, a wysypy pryszczy nie są żadnym oczyszczaniem się tylko reakcją zapalną.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora