Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-31, 14:51   #105
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Co do diety-wiosną stosowałam dietę bezglutenowo-bezmleczna-bezsłodyczową o niskim indeksie glikemicznym. Może poprawa minimalna była, ale wątpię szczerze mówiąc, ze u mnie dieta jest przyczyną trądzika. Przez całe wakacje obżerałam sie czym popadnie, a ostatnie miesiące to już w ogóle i co zauważyłam: jedyne co źle na mnie działa to mleko i chyba jego przetwory-słodkie jogurty. Odkąd odstawiłam mleko to nawet słodycze mi niegroźne. Kiedyś miałam ramiona i plecy w gulach, dziś z góry pleców zeszło prawie wszystko, ramiona czyściutkie. Wiem, że to przez mleko. Teraz jednak staram się ograniczyć słodycze, bo po prostu chcę zdrowiej się odżywiać. Cera wygląda fajnie, bo ma jednolity koloryt, przebarwień niewiele, trochę zaskórników.
Na łądną cerę polecam wysypianie się u mnie zawsze pomaga-jak sie porządnie wyśpię to cera promienna i ukojona, a jak zarwę noc to czasem kolejne dni mam brzydką skórę-przesuszoną, a jednocześnie tłustą, nieświeżą.
Na plecy -mydło siarkowe.
Któras z Was pytała o frakcję sojową-stosuję z powodzeniem pod minerały i się sprawdza.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora