Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-31, 16:13   #108
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie pierwsze problemy pojawiły się w wieku lat 10, a mam 30
Genów niestety wymienić się nie da

Cytat:
Gdybym nie stosowała peelingów to miałabym skórę grudowatą, tłustą, zropiałą, zaniedbaną. Jeśli ktoś ma skłonność do rogowacenia wie, o czym mówię.
Ja też.
Peeling to dla mnie jedna z podstaw dobrego oczyszczania.

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jak to jest z tym serum LEMON? Stosuje go już jakiś od miesiąca. Naprawde fajnie działa. Zanim kupiłam, szukałam na wizażu info to tym czy trzeba się filtrować. Okazało się, że nie, więc nie używam. Ale dziś przeczytałam, że trzeba. Troche się przestraszyłam.
Powiem tak: filtr by nie zaszkodził i jeśli masz jakiś dobry, możesz spróbować
Ja przy lemonie się nie filtrowałam i było ok - ale ja się prawie w ogóle nie filtruję bo filtry mnie zapychają, więc nie można się mną sugerować

Cytat:
Napisane przez Dagmik Pokaż wiadomość
Chciałam wprowadzić tylko trochę świeżości i innego podejścia.
Poczułam się dziwnie bo wygląda na to, że ten wątek trąca myszką, a 'świeżość' w tym wydaniu jest tu najbardziej pożądana
A inne podejście to jakie?
Bo wydaje mi się, że każda z nas ma odrębne podejście do spraw pielęgnacyjnych - nie jesteśmy grupą mającą jeden mózg i myślącą identycznie

Cytat:
Stąd mnóstwo tu postów z wymianami zdań typu "to zadziałało na mnie tak a to tak" i wymieniania bez końca nazw leków i kosmetyków w których można się pogubić.
Gdybyś jeszcze raz mogła spojrzeć na swoje posty - Ty też napisałaś co i jak na Ciebie podziałało, a nawet podałaś nazwę
To normalne.
Każdy tak robi, żeby inni wiedzieli jak ta pielęgnacja wygląda, co można zmienić, dodać, czego spróbować, co jest godne polecenia itd.
Chodzi tu o rozmowę, wymianę doświadczeń, radę... a nie tylko o to, żeby wejść, przeczytać mega post o tym co jest super, naj, ach i och i zastosować podobną pielęgnację bo komuś pomogła.
Fajnie, że Twoja pielęgnacja okazała się zbawienna - mi osobiście by zaszkodziła

Cytat:
Ale forum to nie same "weteranki" wchodzi tu też mnóstwo młodych dziewczyn, które nie mają rozległej wiedzy i zamiast sobie pomóc mogą poważnie zaszkodzić (tak jak ja w przeszłości).
Mogą sobie zaszkodzić wchodząc i czytając to, o czym piszemy
Równie dobrze mogą sobie zaszkodzić wprowadzając w życie na przykład Twoją pielęgnację, dlatego też zalecam używania własnego mózgu, obserwowania skóry, słuchania ciała, a przede wszystkim zrobienia badań
Co dobre dla jednego, nie musi być dobre dla drugiego

Cytat:
Chce im zaoferować najbezpieczniejszą i najprostszą metodę jaka istnieje
Jakbym tekst z reklamy słyszała

A tak btw, skąd wiesz, że Twoje metody są najbezpieczniejsze?
To mnie nie przekonało

Cytat:
- czy mój krem nawilża i nie składa się z zapychaczy i substancji drażniących
Ten z Eveline takie miał

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Na łądną cerę polecam wysypianie się
To prawda
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora