Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-10, 09:48   #4308
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6154414 6]Pomocy, który podkład według Was lepszy: Diorskin Forever czy Star?
Opinie na KWC czytałam, ale tam nikt ich nie porównywał
(ew. myślę jeszcze nad Guerlain Tenue de Perfection)

Zależy mi na średnim kryciu, lekkim rozświetleniu i nieuwydatnianiu porów/suchych skórek.
Jak do tej pory moim numerem jeden był Rimmel Wake Me Up, ale we Francji go nie ma i muszę kupić coś innego.[/QUOTE]

Jeżeli lubisz Wake me up a jak dla mnie on jest dość mocno "świecący" to polubisz być może też Stara, ja mam suchą skórę, lubię podkłady rozświetlające i nawilżające, Star ma ładne krycie, dobrze rozświetla, ale nie natłuszcza, trwałość u mnie bardzo dobra, zużyłam ze dwa opakowania, nie uwidocznia porów, ja w zasadzie mam cerę gładką bez skórek i widocznych problemów - mnie pasuje

co do Forever - dla mnie beznadziejny, czułam go na sobie, ogólnie twarz wyglądała ciężko, jak u starej pudernicy pozbyłam się bez żalu

ciężko doradzać w kwestiach podkładów bo każda ma inne potrzeby, cerę itp więc może zacznij od próbek, we Fracji na pewno nie będziesz miała problemu z ich zdobyciem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując