Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pink melon
Wątek: Pink melon
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-13, 14:49   #18
aaamagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pink melon

Dziewczyny, ja rowniez odradzam Wam sklep Pink Melon. Pani Paula jest bardzo niepowazna osoba i wydaja mi sie, ze jak tylko wplyna pieniadze na jej konto to juz jest samowolka i czuje sie bezkarna. Nie dajcie sie i walczcie o swoje. Ja czekalam na swoja pzesylke ponad miesiac, a po dwoch tygodniach od zlozenia zamowienia zaczelam sie nie cierpliwic i nie pokoic. zaczelam kontaktowac sie ze sklepem droga smsowa, poniewaz bylo uwzglednione na stronie ze kontak wylacznie smsowy(juz wtedy wydalo mi sie to podejrzane)...dostalam odpowiec ze 14dzien realizacji uplywa w pt wiec wysle przesylke w pon. ok, zgodzilam sie chociaz spojrzalam w kalendarz ze 14dzien mija w sr, ale juz przymknelam oko bo myslalam ze mam doczynienia z osoba dorosla i odpowiedzialna za swoje czyny i slowa. minal tydzien nie dostalam przesylki,juz nie pisalam bo nie chcialam byc natrętem, no to minal kolejny tydz, az wkoncu moje cierpliwosc sie skonczyla...ile mozna czekac do cholery na kremy?! zyjemy w komunie czy co?! napisalam kolejny raz do pani Pauli...i cisza. napisalam kolejny raz,ze prosze o pilny kontakt. dostalam odpowiedz, ze odezwie sie do mnie wieczorem droga mailowa, poniewaz tak bedzie "rzetelniej"(chyba fundne jej slownik jezyka polskiego) no i sie zaczelo ze wysylala do mnie pare maili(totalna nieprawda)a to ze przesylka zostala do niej odeslana, takie ściemy dziewczyny ze szok! Wiec dlugo nie mysląc zglosnilam sie do zanjomego prawnika co z robic w takiej sytuacji. kazal zebym okreslila termin w jakim ma dostarczyc zamowione produkty lub zwrocic pieniadze(okreslilam czas 24h, bo ile jeszcze mozna czekac) i oczywiscie powiedzialam ze zglosze sprawe do prokuratury. wiec ta pani jeszcze beszczelnie sie zapytala czy chce zeby przyslala mi te produkty, wiec grzecznie podziekowalam(ze wzgledu na doswiadczenia z jej wysylka) poprosilam o zwrot pieniedzy oczywiscie z potwierdzeniem na maila(co prawda wyslala mi tylko wiadomosc ze pieniadze przelal, a nie wyslala mi potwerdzenia z banku, no ale czego tu sie spodziewac po takiej osobie) naszczescie maialam fachowa porade co z robic w takiej sytuacji i odzyskalam pieniadze.
ale jestem wsciekla.........
SZCZERZE ODRADZAM SKLEP PINK MELON
I OSTRZEGAM PRZED TA PANIA
aaamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując