Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reklamacja, gwarancja, zwrot - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-28, 21:21   #17
madzioszka5
Rozeznanie
 
Avatar madzioszka5
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 753
Dot.: Kazar - reklamacja torebki

Hej Dziewczyny,

mam nadzieję, że któraś z Was zna się na reklamacjach bardziej niż ja (o to nie trudno ) i podpowie mi czy jest jakieś sensowne wyjście z mojej sytuacji.

Kupiłam walizkę w tkmaxxie z firmy Pierre Cardin, jest to malutka walizka, kosztowała 199 zł, lecz niestety po chyba 2 podróżach zepsuło mi się kółko, powykrzywiało, nie da się jej prowadzić.

Dziś byłam złożyć reklamację i Pani powiedziała mi, że mogę otrzymać kartę podarunkową do tego sklepu bądź złożyć reklamację żądając zwrotu pieniędzy. Zażądałam zwrotu pieniędzy, ale teraz wiem, że to był błąd, bo z tego co czytałam, to raczej bardzo rzadko zwracają pieniądze...

Stąd moje pytanie, czy jeśli oddadzą mi walizkę z odrzuconą reklamacją, to czy będę mogła udać sie do innego tk maxxa i próbować od nowa? Istnieje szansa, że w innym sklepie też zaoferowano by mi kartę. podarunkową od ręki. Czy na paragonie będzie jakoś zaznaczone, że odrzucono reklamację, a ja pozostanę z zepsutą walizką i 200 zł w plecy?
Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi!
__________________
Czasem tak bywa, nie każdy wygrywa,
czasem bywa tak, że cos ważnego się urywa,
zostaje ślad, nie mozna tego nie przeżywać,
można ukrywać fakt, ale w snach, to przypływa.
madzioszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując