Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki to kolor? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-07, 13:57   #705
1anusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: kolor włosów DODY na tym zdjęciu...baleyage czy pofarbowane na jednolity blond?

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
mi się wydaje,że to pierwsze zdjęcie to jednolity kolor,a chcesz rozjaśniac w domu przy pomoc kogos czy u fryzjerki?bo jeśli u fryzjerki to możesz wziąśc ze sobą to zdjęcie i jej pokazać,że chcesz taki kolor pozdrawiam


Wlosy rozjasniam tylko u fryzjera...Jakos boje sie sama eksperymentowac:/ Chyba rzeczywiscie bede musiala ze zdjeciem sie wybrac do fryzjera...Niby moja fryzjerka jest zachwalana dookola i jest "mistrzem fryzjerstwa" a ja jakos nie jestem zadowolona z baleyage jaki mi robi:/ Czesto widze na ulicy dziewczyny z pieknymi blond wlosami i zastanawiam sie jak one maja je farbowane:/ ale przeciez nie podejde do obcej dziewczyny i nie zapytam jej o metode farbowania Wiecie moze jak mozna zrobic 2 kolory blondu? chodzi mi o 2 jasniutkie...np popielaty i taki swietlisty, ale zeby nie byl zloty..np zrobic baleyage blond a na pozostale nalozyc rozjasniacz juz nie pod folia ( wtedy wyjda zlote) i na te zlote nalozyc farbe zeby zniwelowala zloty odcien? Czy wtedy lysa zostane? Bo obecnie mam tylko baleyage na folie rozjasnaczem robiony, a reszta pozostaje naturalna (mysia)...HELP:/
1anusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując