Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 00:47   #202
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez gizmo1316 Pokaż wiadomość
Tylko najpierw nie chciała się zgodzić.!
Czytaj moja droga ze zrozumieniem ! ^^
Najpierw nie chciała się zgodzić a potem informację o już zrobionym kolczyku łyknęła bez problemu. Myślę, że skoro tak, to poświęcając trochę czasu, spokojnie przekonałabyś Mamę, by udzieliła Ci zgody na przekłucie u piercera, w bezpiecznych warunkach.
Tylko może Mama uznała, że to Twoja chwilowa fascynacja, która szybko minie po odmowie.


Cytat:
Napisane przez owned05 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie jak ktos pisze z góry zakładając ze ' mozna bylo zrobic to w higienicznych warunkach i wgl' A skad wiecie w jakich i jak robiła. Oczywiście ża małe prawdopodobieństwo jest że jak sie samemu przekłuwa to robi sie to tak jak w salonie ale nie trzeba odrazu stwierdzać ze zrobiła to źle ; ) Przecież skąd wiesz czy ta dziewczyna nie zna sie dobrze na piercingu i anatomi języka ? Podejrzewam że przekuła sobie lepiej niż nie jedna 'kosmetyczka' by to zrobiła. A wielu ludzi uważa że to własnie u nich sie powinno przekłuwać
Nie denerwuj się, złość piękności szkodzi.
Nie wiem, w jakich warunkach ludzie przekłuwają sobie domowo języki, ale ośmielam się przypuszczać, że w nie do końca higienicznych. Przecież ktoś, kto zna się na piercingu i anatomii języka, nie zasięgałby wiedzy w temacie przekłuć w wątku na Wizażu, tylko raczej się tą wiedzą dzielił- jak to robi miss venflon.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując