Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sok NONI - czy ktoś pił?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 11:53   #26
mariaraj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sok NONI - czy ktoś pił?

Dziękuję Ci Still_Alive za mądry wpis. Widzę, że niektóre osoby piszą takie bzdury ponieważ nie posiadają odpowiedniej informacji. Ja znam Sok Noni z własnego doświadczenia. Zaczęłam go kupować dla mojej mamy. Pije miesięcznie 2 butelki po 0,75 litra. Kosztuje ją to 200,- (100 zł za butelkę). Jest to sok Tahitian Noni. Zaczęłam stosować ten sok ponieważ sprawdziłam, że jest to jedyny sok z certyfikatem. Dużo czytałam na ten temat i jestem pewna, że wybrałam najlepsze. Ktoś napisał, że sok Tahitian Noni jest strasznie drogi. Nie wiem czy jest to tak dużo. 200,- zł miesięcznie dla własnego zdrowia czy to dużo? Moja mama wydawała 300,- zł na tabletki, które nic jej nie pomagały. A sok pomaga. Nie jest prawdą, że sok pasteryzowany traci swoje właściwości. Sok Tahitian Noni posiada bardzo duża ilość irydoidów (właśnie tych składników dla nas najkorzystniejszych), których żadna pasteryzacja nie niszczy. Od pewnego czasu ja wspólnie z mężem też zaczęliśmy pić Noni. Czujemy się bardzo dobrze. Super energia, żadnych przeziębień.
Ostatnio trafiłam w internecie na bardzo fajny artykuł Pani Bożeny Marii Halota - menedżera ds zdrowia publicznego "Wybierając sposób odżywiania wybierasz zdrowie i długie zycie". Gorąco polecam. Myślę, że osoby, które miały wątpliwości "pić czy nie pić Noni" po przeczytaniu nie będą miały już tych wątpliwości.
Na koniec jeszcze tylko dodam, że mam znajomego, któremu lekarze dawali rok życia. Było to 6 lat temu. Od 6 lat pije Tahitian Noni i ma się bardzo dobrze.
Gdybym mogła komuś coś pomóc proszę o maila:
mariaraj@tlen.pl
Pozdrawiam
mariaraj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując