Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 21:33   #5030
sweeetchocolate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Po przeczytaniu całego wątku mam swój typ, ale muszę się upewnić mam nadzieję, że mi pomożecie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko i od razu na brązowo, kolor raczej taki złoto-brązowy... no chyba, że nie użyję żadnego filtru, to wtedy bieda (ale to rzadko mi się zdarza)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy... zielono-szare, tak bym je określiła... mam sporo żółtych plamek na tęczówce. Oprawa oczy ciemna, brwi ciemno brązowe, rzęsy dosć długie, gęste i średnio podkręcone

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
NIe zauważyłam, żebym miała jakiekolwiem :P

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Wydaje mi się, gdy nie jestem opalona, moja skóra ma lekko oliwkowy odcień. Nie jestem jakim blada, ale letnia opalenizna trzyma mi się góra do połowy listopada. Czerwienie się raczej na czerwono - mam cerę naczynową...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz, bardzo ciemny, ale nie czarny, z delikatnym złotymi refleksami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Średnio napigmętowana moim zdaniem.. nie wiem jak to lepiej określić ...

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wydaje mi się,że najlepiej czuje się w błękitach, fioletach, czerni, bieli, ciemych szarościach i granatach... nie pogardzę czerwienią i jakiś ciemnym różem... słoneczny żółty nie jest dla mnie, już predzej brzoskwiniowy lub niektóre odcienie pomarańczy :P

Nie wiem, czy to co napisałam ma jakiś sens. Nie mam żadnych zdjęć, które by się nadawały do wstawinia
Mam nadzieję, że pomożecie
sweeetchocolate jest offline Zgłoś do moderatora